Hepsi İçin Tek Cüzdan

Tüm ödemeleriniz için tek hesap.

Ücretsiz kaydolun
jeton walletjeton walletjeton wallet
app storeapp storeplay storeplay store
jeton account

Kullananlar neler söylüyor?

⭐️ Müşteri yorumlarımıza göre
digital wallet
Rahatlıkla Önerilebilir bir E-cüzdan
Rahatlıkla Önerilebilir bir E-Cüzdan. Sitenin işlevselliği ve düzeni ortalamanın üzerinde. Hızlı hesap doğrulama ve para çekme. 7/24 destek. Tüm cüzdanlar içinde gördüğüm en iyisi bu.
digital wallet
Vamsi Kalluri
digital wallet
GB
digital wallet
Kullanıcı dostu, muhteşem bir uygulama 👏
Jeton Cüzdan'ı arkadaşlarıma şiddetle tavsiye ediyorum.
jeton account
Danzil Domnic Afonzo
digital wallet
CF
digital wallet
Brezilyalı müşteriler için en iyi e-cüzdan
Birkaç yıldır Jeton cüzdan kullanıyorum! Destek bölümü her zaman muhteşemdi ve ödeme yapmak istediğim internet sitelerine her zaman sorunsuz bir şekilde ödemelerimi yapabiliyorum.
jeton account
Maicon Roger
digital wallet
GB
digital wallet
Ödemeler kolaylaştı
Ödemeler kolaylaştı! Ticaretle uğraşan bir tanıdığım bu E-cüzdanı oldukça hızlı ve kolay bir şekilde önerdi.
jeton account
Musku Raghureddy
digital wallet
GB
Kullanımı kolaydır Paranızla daha çok eğleninDünyayı daha eğlenceli hâle getiren, bildiklerinizden çok daha iyi bir cüzdan.
Teknoloji ile bütünleşmiş bir kart 💳Jeton Kartınız ile beklemeden harcama yapınJeton Kartınız ile hiçbir gizli ücret ödemeden, zahmetsizce harcama yapın
jetoncard
Jeton Kartınızı Alın
Jeton Kartınızı tüm alışverişlerinizde kolaylıkla kullanın. İster fiziksel ister sanal olsun, Visa Debit kartınız Visa Debit kabul eden tüm işyerlerinde ve terminallerde sorunsuz çalışır. Telefon veya akıllı saat gibi günlük cihazlarınızı kullanarak hızlı ve güvenli ödemelerin keyfini çıkarın.
Daha fazla bilgi edin
jetoncard
jetoncard
Hareket halindeyken ödeme
Kartınızı Apple Pay'e eklemek çok basit. Jeton kartınızı, Jeton uygulaması içinden sadece birkaç dokunuşla Apple Pay'e güvenli bir şekilde ekleyin.
Ödeme Yapması Kolay
Harcamanın en kolay yolu, Jeton Kart temassız ödeme.
Güvende Kalın
Kartın dondurulmasından, harcama limitlerini ayarlamaya kadar tüm eylemleri tek bir hareketle yapabilirsiniz.
Günlük ihtiyaçlarParanızı daha iyi yönetin, daha iyi harcayınParanız size ait. Paranıza tek hesap üzerinden 7/24 kolay erişim.
Dünya çapındaki 70'ten fazla ödeme yöntemini keşfedin.
Jeton, dünyanın dört bir yanındaki büyük ödeme sağlayıcılarını, kullanımı kolay tek bir cüzdanda sorunsuz bir şekilde bir araya getirir.
Tüm para birimleri, tek bir cüzdan
Jeton, işlemleri küresel olarak gerçekleştirmesine imkân veren ortaklıklar kurmuştur. Bu, Jeton'un Brezilya ile Japonya, Hindistan ile Polonya arasında işlemler yapılmasına olanak tanıdığı ve kullanıcıların cüzdanlarından dünya çapında para yatırmalarına veya para çekmelerine imkân verdiği anlamına gelmektedir.
Basit, hızlı ve güvenli
Birkaç tıkla ödeme yapın. Jeton Cüzdan'ı çeşitli ortaklarımızın internet sitelerinde para yatırma ve çekme seçeneği olarak kolayca kullanabilirsiniz.
Jeton Cüzdan'ı Deneyin
Jeton'dan Son Haberler 📈
Avrupa'nın en hızlı büyüyen şirketlerinden biri.
Jeton, Financial Times (FT) tarafından sıralanan ve veri sağlayıcısı Statista ile işbirliği içinde derlenen Avrupa'nın en büyük 1000 büyüyen şirketi arasında kendine yer buldu. Avrupa'nın hızla büyüyen işletmelerinden bazılarını gösteren FT1000 listesinde #75 sırada yer aldı.
Daha fazla bilgi edinin
jeton-news
Her şeyden daha iyiJetonCash çevrimiçi ödeme yöntemiÇevrimiçi ödeme yapmanın daha iyi bir yolu var. Paranızı ekstra bir güvenlik katmanı ile daha iyi koruyun.
Dijital dünyada kullanılan nakit ödeme.
Kendi tarzınızla ödeyin. İstediğiniz zaman ödeyin. Gönül rahatlığıyla ödeyin. JetonCash, banka hesabı ve kredi kartı olmaksızın veya kişisel bilgilerinizi ifşa etmeden, dünya çapında çevrimiçi ödeme yapmanızı sağlar.
Sizin paranız. Sizin seçiminiz. Kendi tarzınızla ödeyin.
Daha fazla bilgi edin
1 Cashback kazanın 💰Jeton Cüzdan'ın Avantajları Sizi Bekliyor
Jeton ile Her Ödeme Size Geri Öder!Jeton ile her ödeme yaptığınızda %1 Cashback ödülü kazanın. Bu teklifi kaçırmayın, şimdi cüzdanınızı şımartmaya başlayın!Şartlar ve Koşullar
cashback magnet
cashback coincashback coincashback coincashback coincashback coincashback coincashback coincashback coincashback coincashback coincashback coincashback coin
cashback coincashback coincashback coincashback coincashback coincashback coincashback coincashback coincashback coincashback coincashback coincashback coin
1 milyondan fazla mutlu kullanıcı 😀Jeton Cüzdan'ı saniyeler içinde kullanmaya başlayınIOS ve Android için mevcut olan Jeton uygulamasını indirin ve parasal işlemleri yapma biçimini değiştirmiş ve bundan mutlu olan insanların arasına katılın.
stores app storestores googleplay
jeton accountjeton accountjeton accountjeton account
Available on
AppstoreGoogle Play